Informasjonsmøte om tilskuddsordninger 14. september

02.09.2026

Mandag 14. september ønsker Bærum kommune velkommen til informasjonsmøte om tilskudd fra utvalgte stiftelser og kommunale tilskudd innen helse og velferd, kultur, idrett og oppvekst.

 

Tidspunkt: 14. september, kl. 17:00-19:00 (mingling fra kl. 16:30)

Sted: Møteplassen (ved kantinen) i Kommunegården i Sandvika, Arnold Haukelands plass 10


Følgende vil komme og presentere sine ordninger:


Praktiske opplysninger:

  • Det vil være mingling fra kl. 16:30-17:00 – hvor dere kan møte andre organisasjoner, snakke med ansatte i kommunen og representantene fra de ulike stiftelsene
  • Det vil være begrenset tid til spørsmål i plenum, så anbefaler at dere tar tak i de ulike representantene under minglingen, i pausen eller etter presentasjonene
  • Etter en felles presentasjon kan dere komme i kontakt med de ulike tilskuddsforvaltere for veiledning og samtale


Det vil bli enkel bevertning med kaffe/te og frukt/kjeks.

Ta kontakt med Øyvind Rebnord, spesialrådgiver i Bærum kommune om det skulle være noen spørsmål. Det er ikke påmelding til dette informasjonsmøte.

E-post: oyvind.rebnord@baerum.kommune.no